Dank voor het bezoeken Cruise spreekt Centraal! Als u hier van uw bezoek geniet of wat nuttige informatie vindt, kunt u wensen om aan ons in te tekenen Voer RSS of e-mail berichten om geïnformeerdr te blijven over updates aan onze plaats. U kunt ons ook lezen Ongeveer Pagina om meer over Centrale de Bespreking van de Cruise te leren.

Trophy van het Kampioenschap van de Hitte NBA van Miami om Zeil te plaatsen

Miami kondigt 23 Juni aan, 2006 - NBA kampioenschapstrophy neemt een cruise.

Micky Arison, de eigenaar van de Hitte van Miami en CEO van Carnaval Corp., de grootste de cruiseexploitant van de wereld, zullen trophy over drie continenten begeleiden die meer dan 18.000 mijlen behandelen.

De reis begint met Zondag aan boord van Carnaval Valor terwijl het schip bij de Haven van Miami-Dade wordt gedokt. Dan, op Maandag, zal Arison in aanbouw trophy op een transatlantische vlucht van Fort Lauderdale tot Genua, Italië, voor een blik bij cruiseschepen in nabijgelegen Sestri nemen.

Het volgende einde is Hong Kong, waar trophy nieuwe 1.000 passagier Costa Allegra voor een tweedaagse cruise aan Shanghai zal inschepen. Arison zal trophy aan Italië voor de inaugurele viering van een ander Costa schip, Concordia teruggeven, die zeil van Genua tot Rome op 4 Juli plaatst. De festiviteiten omvatten prestaties door wereld-renowned teneur Andrea Bocelli.

De reis zal aan andere cruise-schip bestemmingen verdergaan, die nog om, vóór definitief het regelen binnen Arena van de Luchtvaartlijnen in van Miami de' hebben worden bepaald Zuidamerikaanse.

Verlaat ons een Commentaar

You can use these XHTML tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>